FILTROWANIE
×
Informacja o sposobach płatności

Dzięki płatności online mają Państwo możliwość natychmiastowego potwierdzenia Państwa rezerwacji.

Informacja o sposobach płatności

Przystanek Sopot Plaża13ofert

Pokój dwuosobowy parter
Cena już od114,20 zł

Pokój umiejscowiony na poziomie 0. W pobliżu kuchni i jadalni. Pokój z łóżkiem podwójnym.

Pokój dwuosobowy parter

Pokój umiejscowiony na poziomie 0. W pobliżu kuchni i jadalni. Pokój z łóżkiem podwójnym.

Pokój trzyosobowy

Pokój umiejscowiony na dole budynku w pobliżu kuchni i jadalni.

Pokój czteroosobowy z łazienką

Pokój pięcioosobowy, przestronny z widokiem na miasto. W pokoju prywatna łazienka, jedno łóżko piętrowe, jedno łóżko małżeńskie z możliwością podzielenia na pojedyncze oraz jdno łóżko pojedyncze.

Pokój jednoosobowy

Jednoosobowy pokój, idealny dla osoby podróżującej w pojedynkę. Pokój posiada wszystko, co niezbędne, łóżko, lustro, mały stoliczek i fotel. Łazienki damskie na piętrze, na parterze męskie. Ponadto udostępniamy kuchnię z niezbędnym sprzętem do podgrzania

Pokój sześcioosobowy z łazienką

Pokój sześcioosobowy, przestronny z widokiem na podwórze. W pokoju prywatna łazienka, dwa łóżka piętrowe oraz jedno małżeńskie z możliwością podzielenia na pojedyncze.

Pokój czteroosobowy

Pokój czteroosobowy z widokiem na miasto. W pokoju łóżko piętrowe oraz jedno małżeńskie z możliwością podzielenia na pojedyncze. Pokój znajduje się na poziomie 1. Pokój oddzielają dodatkowe drzwi tłumiące hałas. W całym budynku dostępne jest bezpłatne WiF

Pokój dwuosobowy

Dwuosobowy pokój, idealny dla par. Pokój posiada wszystko, co niezbędne, szafę, lustro wiszące mały stoliczek z krzesłami. Łóżko podwójne lub dwa pojedyncze, wedle życzenia. Łazienki damskie na tym samym piętrze, na dole męskie.

Pokój trzyosobowy

Pokój trzyosobowy widokiem na miasto. W pokoju łóżko piętrowe oraz dwa łóżka pojedyncze z możliwością złączenia.

Pokój trzyosobowy z balkonem

Pokój trzyosobowy, posiada jedno łóżka podwójne i jedno pojedyncze, szafę oraz stolik z krzesłami. Posiada wyjście na balkon. Pokój znajduję się na piętrze, na tym samym znajdują się również toalety damskie. Łazienki męskie na parterze.

Pokój czteroosobowy z łazienką

Pokój czteroosobowy, przestronny z widokiem na podwórze. W pokoju prywatna łazienka, jedno łóżko piętrowe oraz jedno małżeńskie z możliwością podzielenia na pojedyncze.

Pokój dwuosobowy z balkonem

Przytulny pokój dwuosobowy, idealny dla par. Wyjątkowo cichy i zaciszny. Posiada dwa łóżka pojedyncze lub jedno małżeńskie, ustawione tuż pod balkonikiem. Wyposażony w szafę na ubrania oraz lustro wiszące. Piętro niżej znajdują się toaleta oraz prysznice

Pokój pięcioosobowy z łazienką

Pokój na samej górze budynku, idealny dla większej rodziny. Posiada prywatną łazienkę, łóżko piętrowe, pojedyncze i jedno małżeńskie lub dwa pojedyncze.